• 01.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

Otwarcie Restauracji BORODINO jest pierwszą odsłoną największej inwestycji realizowanej na terenie powiatu nowodworskiego, której zwieńczeniem będzie otwarcie Hotelu Modlin w 2016 roku. Czterogwiazdkowy hotel wraz z Restauracją to jedna z najbardziej unikatowych inwestycji w skali kraju.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy Restaurację BORODINO wraz z tarasami oraz antresolą, podziemne komnaty oraz ponad 9 hektarowy teren wokół obiektu. Jeden z tarasów posiada oczko wodne z mostkiem umożliwiającym komunikację z parkingiem.

Wyjątkowa Restauracja Borodino będzie pierwszą odsłoną Hotelu Modlin Conference&Spa w Nowym Dworze Mazowieckim z wyśmienitą kuchnią, która zaspokoi każde, nawet najbardziej wyrafinowane kulinarne oczekiwania. Idealne miejsce zarówno na szybki lunch, uroczystą kolację, spotkanie biznesowe jak również uroczystości rodzinne. Klasyczny, nastrojowy charakter wnętrz, zabytkowe, podziemne korytarze z Piwnicami Napoleońskimi przekształcone w winiarnię, słoneczne tarasy w otoczeniu wody i pięknych roślin, widoki, które będzie można także podziwiać z wnętrza restauracji - dostarczą naszym gościom niezapomnianych wrażeń. Wszystkie te elementy wraz z dogodnym dojazdem, idealną lokalizacją niedaleko Lotniska Modlin, obszernymi parkingami dla gości, oraz profesjonalną obsługą zadowolą Państwa i dostarczą wiele nie tylko kulinarnych doznań.

Sąsiedztwo Restauracji BORODINO to teren pełen zieleni i drzew. Ze szczytu kopca, usypanego w pobliżu, rozciąga się malownicza panorama okolicy oraz Warszawy. Kopiec jest idealnym miejscem do grillowania.

Obiekt zaprojektowano na tzw. „Esplanadzie Twierdzy Modlin” - terenie dawnego stoku bojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie muru Carnota. Wyjątkowość obiektu polega na powiązaniu systemu podziemnych korytarzy fortyfikacyjnych, kazamat, kominów minerskich oraz elementów działobitni, położonej przed środkowym bastionem Korony Modlińskiej, z nowo zaprojektowaną bryłą budynku przystosowaną do współczesnej funkcji.

Zaprojektowany budynek jest kompromisem pomiędzy potrzebą szczególnej ekspresji i niepowtarzalności, a jego lokalizacją w przestrzeni Twierdzy Modlin, uwarunkowaniami lokalizacyjnymi, wynikającymi z bliskiej odległości lotniska Modlin, jak również uzgodnień z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Forma zewnętrzna kojarzy się bardziej z budowlą pałacową niż z konwencjonalnym budynkiem, zaś otwarcie widokowe na mury nawiązuje dialog z Twierdzą Modlin.

Restauracja BORODINO oraz Hotel Modlin (w budowie) są połączone korytarzami podziemnymi pochodzącymi z okresu XIX w., które zostały poddane rewitalizacji oraz adaptacji. Oddajemy do dyspozycji naszych Gości Salę Generalską, z której korytarzem podziemnym można przejść do „Sali Kominkowej” - oranżerii, powstałej na fundamentach dawnej działobitni.

Walory historyczno – krajobrazowe terenu i specyfika obiektu pozwalają na organizację przyjęć o charakterze indywidualnym oraz masowym o nieograniczonym potencjale kreacyjnym.

Naszym Gościom umożliwiamy organizację spotkań gwarantujących pełną dyskrecję.

Wnętrza Restauracji BORODINO są znakomitym tłem do realizacji sesji zdjęciowych.

 

Serdecznie zapraszamy!