• 01.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

Szczególnym momentem w życiu każdego człowieka jest ślub. Chcąc uświetnić ten dzień szukacie Państwo właściwego miejsca na jego realizację. Wiecie, że ten dzień ma być wyjątkowy, elegancki, pełen uroku i niebanalny. Mając na względzie ten szczególny moment proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia weselnego w pełnej uroku Restauracji Borodino.

Wesele to wydarzenie, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. Biała suknia, roztańczeni goście, kulinarne doznania, piękny wystrój, i... ta jedyna - noc poślubna.

 

Uroczystość w naszym obiekcie da Państwu poczucie wyjątkowości, zapewni niezapomniane doznania kulinarne i na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości. Fachowa obsługa z przyjemnością pomoże Państwu zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne. Służąc swoim doświadczeniem, udzielimy Państwu wskazówek w doborze menu, zasugerujemy pewne rozwiązania dotyczące wystroju, oprawy muzycznej i florystycznej.


Kierujemy naszą ofertę do par, które w tym szczególnym dniu chcą w pełni korzystać z radości tych wyjątkowych chwil, poczuć dotyk luksusu, rozsmakować się w wyszukanych kulinariach , a przede wszystkim znakomicie się bawić.

Restauracja Borodino spełni Wasze marzenia o idealnym przyjęciu weselnym.