Restauracja Borodino

Przyjęcia okolicznościowe/Spotkania firmowe

Restauracja Borodino jest idealnym lokalem na urodziny, osiemnastkę , lub rocznicę ważnego wydarzenia. Posiadamy oferty dla osób, które chcą zorganizować w restauracji przyjęcie okolicznościowe w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego jak i zabytkowej Twierdzy Modlin.
 
Zarówno chrzciny, jak i komunie są bardzo ważnymi uroczystościami w życiu dzieci i ich rodziców. Eleganckie wnętrza Restauracji Borodino doskonale wpisują się w charakter takich przyjęć.
 
Restauracja Borodino to doskonałe miejsce na event. Dzięki niepowtarzalnemu wystrojowi wnętrz uzyskaliśmy klimat, który świetnie podkreśli nastrój spotkania czy imprezy integracyjnej. Eventy w Nowym Dworze Mazowieckim jak i okolicach organizuje wiele lokali czy restauracji, jednak Borodino wyróżnia się na ich tle znacząco. Mamy nie tylko  bogaty wybór dań i napojów, ale także wysoką jakość obsługi i bogatą historię związaną z Naszymi Podziemiami Napoleońskimi  . Event to przecież okazja do lepszego poznania partnerów biznesowych i pracowników, powinny więc odbywać się w odpowiedniej atmosferze.
 

Dzięki urokowi wnętrz i wyśmienitej kuchni Restauracja Borodino jest miejscem, w którym można przyjemnie spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Pyszne dania i dobre alkohole z naszego menu oraz miła obsługa sprawią, że każde przyjęcie zorganizowane w naszym lokalu będzie udane.

Oferty co do poszczególnych przyjęć i spotkań firmowych:

OFERTA OKOLICZNOŚCIOWA 2024

PAKIET KONFERENCYJNY

KOMUNIA 2024!

Galeria Restauracji Borodino

Sąsiedztwo Restauracji

BORODINO to teren pełen zieleni i drzew. Ze szczytu kopca, usypanego w pobliżu, rozciąga się malownicza panorama okolicy oraz Warszawy. Kopiec jest idealnym miejscem do grillowania.

Obiekt zaprojektowano na tzw. „Esplanadzie Twierdzy Modlin” – terenie dawnego stoku bojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie muru Carnota. Wyjątkowość obiektu polega na powiązaniu systemu podziemnych korytarzy fortyfikacyjnych, kazamat, kominów minerskich oraz elementów działobitni, położonej przed środkowym bastionem Korony Modlińskiej, z nowo zaprojektowaną bryłą budynku przystosowaną do współczesnej funkcji.

Zaprojektowany budynek jest kompromisem pomiędzy potrzebą szczególnej ekspresji i niepowtarzalności, a jego lokalizacją w przestrzeni Twierdzy Modlin, uwarunkowaniami lokalizacyjnymi, wynikającymi z bliskiej odległości lotniska Modlin, jak również uzgodnień z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Forma zewnętrzna kojarzy się bardziej z budowlą pałacową niż z konwencjonalnym budynkiem, zaś otwarcie widokowe na mury nawiązuje dialog z Twierdzą Modlin.

Kontakt

Godziny otwarcia Restauracji: