Restauracja Borodino

Przyjęcie Weselne

Szanowni Państwo,

Dziękujemy Serdecznie za zainteresowanie się Ofertą Weselną Restauracji Borodino

  To więcej niż Restauracja …

     Borodino to miejsce, gdzie celebruje się radość wspólnie spędzonego czasu, przy wybornych potrawach i wykwintnym winie. Połączenie aromatów i smaków oraz niezwykłej atmosfery dzięki znajdujących się  w podziemiach XIX- wiecznym Piwnicom Napoleońskim sprawia że nasze miejsce staje się wyjątkowym i niespotykanym.                       

          Naszym Gościom udostępniamy do zwiedzania podziemne korytarze fortyfikacyjne, kazamaty, kominy minerskie oraz elementy działobitni, położonej przed środkowym bastionem Korony Modlińskiej, z nowo zaprojektowaną bryłą budynku przystosowaną do współczesnej funkcji. Jesteśmy miejscem niezwykłym w którym zapewnimy Państwu zorganizowane tego niezwykłego dla każdej zakochanej Pary dnia. Udostępniamy Państwu kilka propozycji Pakietowych przygotowanych odnośnie oferty przyjęcia weselnego. Postaramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania o tym niezwykłym dniu.

Zapraszamy w tę niezwykłą, nie tylko kulinarną podróż – podróż rozpoczynającą dla Państwa nowy etap życia 

Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą Restauracji Borodino!

—->   WESELE OFERTA 2022-2023

__________________________________
Tel.: +48 514-188-935
E-mail: borodino@hotelmodlin.pl 

Galeria Restauracji Borodino

Sąsiedztwo Restauracji

BORODINO to teren pełen zieleni i drzew. Ze szczytu kopca, usypanego w pobliżu, rozciąga się malownicza panorama okolicy oraz Warszawy. Kopiec jest idealnym miejscem do grillowania.

Obiekt zaprojektowano na tzw. „Esplanadzie Twierdzy Modlin” – terenie dawnego stoku bojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie muru Carnota. Wyjątkowość obiektu polega na powiązaniu systemu podziemnych korytarzy fortyfikacyjnych, kazamat, kominów minerskich oraz elementów działobitni, położonej przed środkowym bastionem Korony Modlińskiej, z nowo zaprojektowaną bryłą budynku przystosowaną do współczesnej funkcji.

Zaprojektowany budynek jest kompromisem pomiędzy potrzebą szczególnej ekspresji i niepowtarzalności, a jego lokalizacją w przestrzeni Twierdzy Modlin, uwarunkowaniami lokalizacyjnymi, wynikającymi z bliskiej odległości lotniska Modlin, jak również uzgodnień z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Forma zewnętrzna kojarzy się bardziej z budowlą pałacową niż z konwencjonalnym budynkiem, zaś otwarcie widokowe na mury nawiązuje dialog z Twierdzą Modlin.

Kontakt

Godziny otwarcia Restauracji: