Restauracja Borodino

Przyjęcie Weselne

Szanowni Państwo,

Dziękujemy Serdecznie za zainteresowanie się Ofertą Weselną Restauracji Borodino

  To więcej niż Restauracja …

     Borodino to miejsce, gdzie celebruje się radość wspólnie spędzonego czasu, przy wybornych potrawach i wykwintnym winie. Połączenie aromatów i smaków oraz niezwykłej atmosfery dzięki znajdujących się  w podziemiach XIX- wiecznym Piwnicom Napoleońskim sprawia że nasze miejsce staje się wyjątkowym i niespotykanym.                       

          Naszym Gościom udostępniamy do zwiedzania podziemne korytarze fortyfikacyjne, kazamaty, kominy minerskie oraz elementy działobitni, położonej przed środkowym bastionem Korony Modlińskiej, z nowo zaprojektowaną bryłą budynku przystosowaną do współczesnej funkcji. Jesteśmy miejscem niezwykłym w którym zapewnimy Państwu zorganizowane tego niezwykłego dla każdej zakochanej Pary dnia. Udostępniamy Państwu kilka propozycji Pakietowych przygotowanych odnośnie oferty przyjęcia weselnego. Postaramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania o tym niezwykłym dniu.

Zapraszamy w tę niezwykłą, nie tylko kulinarną podróż – podróż rozpoczynającą dla Państwa nowy etap życia 

Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą Restauracji Borodino!

WESELE OFERTA 2018-2019

WESELE OFERTA 2020

__________________________________
Tel.: +48 514-188-935
E-mail: borodino@hotelmodlin.pl 

Galeria Restauracji Borodino

Sąsiedztwo Restauracji

BORODINO to teren pełen zieleni i drzew. Ze szczytu kopca, usypanego w pobliżu, rozciąga się malownicza panorama okolicy oraz Warszawy. Kopiec jest idealnym miejscem do grillowania.

Obiekt zaprojektowano na tzw. „Esplanadzie Twierdzy Modlin” – terenie dawnego stoku bojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie muru Carnota. Wyjątkowość obiektu polega na powiązaniu systemu podziemnych korytarzy fortyfikacyjnych, kazamat, kominów minerskich oraz elementów działobitni, położonej przed środkowym bastionem Korony Modlińskiej, z nowo zaprojektowaną bryłą budynku przystosowaną do współczesnej funkcji.

Zaprojektowany budynek jest kompromisem pomiędzy potrzebą szczególnej ekspresji i niepowtarzalności, a jego lokalizacją w przestrzeni Twierdzy Modlin, uwarunkowaniami lokalizacyjnymi, wynikającymi z bliskiej odległości lotniska Modlin, jak również uzgodnień z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Forma zewnętrzna kojarzy się bardziej z budowlą pałacową niż z konwencjonalnym budynkiem, zaś otwarcie widokowe na mury nawiązuje dialog z Twierdzą Modlin.

Kontakt

  • Ul. Gen. Thommee 10, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
  • borodino@hotelmodlin.pl
  • Recepcja: +48 502 751 434
  • Manager restauracji Dorian Banaszek: +48 514 188 935

Godziny otwarcia Restauracji:

  • Poniedziałek-Czwartek: 12.00 - 21.00
  • Piątek - Sobota: 12.00 - 22.00
  • Niedziela: 12.00 - 20.00
Close Menu