Brunch Niedzielny w Restauracji Borodino

RODZINNA NIEDZIELA W RESTAURACJI BORODINO
godz. 13.00-17.00

 

• pyszne dania dla milusińskich i dorosłych podane w bufecie, przekąski zimne i potrawy gorące inspirowane kuchnią polską i międzynarodową, bufet deserowy , Kawa/Herbata 
• menu „ JESZ ILE CHCESZ” 

99 zł/ osoba dorosła
49 zł/dziecko między 4-10 rokiem życia
Dzieci do lat 4 gratis

__________________________________
Prosimy o wcześniejszą rezerwację stolika.
Tel.: +48 514-188-935 ; +48 502-751-434
E-mail: borodino@hotelmodlin.pl 

 

 UWAGA : INFORMACJA! 

od czerwca 2024r. Brunch Niedzielny będzie kosztował:

129,00pln – osoba dorosła 

69 – dziecko w wieku 4/10l. 

do lat 4 – NIE LICZYMY

 

 

Galeria Restauracji Borodino

Sąsiedztwo Restauracji

BORODINO to teren pełen zieleni i drzew. Ze szczytu kopca, usypanego w pobliżu, rozciąga się malownicza panorama okolicy oraz Warszawy. Kopiec jest idealnym miejscem do grillowania.

Obiekt zaprojektowano na tzw. „Esplanadzie Twierdzy Modlin” – terenie dawnego stoku bojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie muru Carnota. Wyjątkowość obiektu polega na powiązaniu systemu podziemnych korytarzy fortyfikacyjnych, kazamat, kominów minerskich oraz elementów działobitni, położonej przed środkowym bastionem Korony Modlińskiej, z nowo zaprojektowaną bryłą budynku przystosowaną do współczesnej funkcji.

Zaprojektowany budynek jest kompromisem pomiędzy potrzebą szczególnej ekspresji i niepowtarzalności, a jego lokalizacją w przestrzeni Twierdzy Modlin, uwarunkowaniami lokalizacyjnymi, wynikającymi z bliskiej odległości lotniska Modlin, jak również uzgodnień z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Forma zewnętrzna kojarzy się bardziej z budowlą pałacową niż z konwencjonalnym budynkiem, zaś otwarcie widokowe na mury nawiązuje dialog z Twierdzą Modlin.

Kontakt

Godziny otwarcia Restauracji: