Restauracja Borodino

 

Kariera zawodowa w naszej firmie to szansa na zdobycie doświadczenia. Szeroki zakres naszej działalności, pozwala na rozwój zawodowy, a wyjątkowa atmosfera sprawia, że praca jest czystą przyjemnością!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, zapraszamy do złożenia swojej aplikacji na poniższe stanowiska wysyłając swoje CV na   adres e-mail:  borodino@hotelmodlin.pl    w tytule wpisując nazwę stanowisko , na które chcesz złożyć swoją aplikacje.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonych przez Restauracje Borodino  – Spichlerz Modlin Sp. z o.o. mająca siedzibę na ul. Warszawskiej 8 – 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki , zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji w Restauracji Borodino –Spichlerz Modlin Sp. z o.o. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.”

 

  • Zastępca Managera

  • Kelner / Kelnerka 

  • Zmywająca

  • Kucharz

  • Pani sprzątająca

Galeria Restauracji Borodino

Sąsiedztwo Restauracji

BORODINO to teren pełen zieleni i drzew. Ze szczytu kopca, usypanego w pobliżu, rozciąga się malownicza panorama okolicy oraz Warszawy. Kopiec jest idealnym miejscem do grillowania.

Obiekt zaprojektowano na tzw. „Esplanadzie Twierdzy Modlin” – terenie dawnego stoku bojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie muru Carnota. Wyjątkowość obiektu polega na powiązaniu systemu podziemnych korytarzy fortyfikacyjnych, kazamat, kominów minerskich oraz elementów działobitni, położonej przed środkowym bastionem Korony Modlińskiej, z nowo zaprojektowaną bryłą budynku przystosowaną do współczesnej funkcji.

Zaprojektowany budynek jest kompromisem pomiędzy potrzebą szczególnej ekspresji i niepowtarzalności, a jego lokalizacją w przestrzeni Twierdzy Modlin, uwarunkowaniami lokalizacyjnymi, wynikającymi z bliskiej odległości lotniska Modlin, jak również uzgodnień z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Forma zewnętrzna kojarzy się bardziej z budowlą pałacową niż z konwencjonalnym budynkiem, zaś otwarcie widokowe na mury nawiązuje dialog z Twierdzą Modlin.

Kontakt

Godziny otwarcia Restauracji: